O nas

О FIRMIE

ANTWERK
Firma Antwerk jest jedną z niewielu międzynarodowych korporacji, która zajmuje się pełnym cyklem logistyki i zrzesza kraje wszystkich kontynentów w jednolitą sieć przewozów ładunków.

Logistyka dla Antwerk - to coś więcej niż przemieszczenie towaru z punktu A do punktu B. To przede wszystkim i zawsze - proces, standardy i wskaźniki, które Antwerk wykorzystuje do planowania i zarządzania wszystkimi swoimi zasobami dla osiągnięcia celów klienta. Chodzi o zaangażowanie i doświadczenie, które nasi profesjonaliści codziennie inwestują w Twój biznes. Antwerk nigdy nie przestaje się doskonalić wyniki usług świadczonych swoim klientom.

Firma Antwerk realizuje dostawę ładunków zbiorczych i generalnych z każdego miejsca na świecie, oferuje korzystne i stabilne warunki współpracy, a także najbardziej optymalne terminy dostawy i wyjątkowe oferty cenowe. Antwerk udostępnia magazyny konsolidacyjne w Europie, Rosji, Chinach i Azji Środkowej, a także dysonuje najszerszą siecią agentów i partnerów, rozległą geografią międzynarodowych przewozów samochodowych, morskich, lotniczych i kolejowych.
Model biznesowy firmy Antwerk obejmuje wszystkie rodzaje logistyki, a także usługi składowania i usługi indywidualne o różnych rozwiązaniach branżowych, a mianowicie w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, samochodowym, przemyśle DIY i w wielu innych branżach.

Firma Antwerk - to nie jest po prostu perfekcyjnie działający mechanizm w zakresie świadczenia usług logistycznych. Przede wszystkim, Antwerk bierze na siebie wszystkie zobowiązania wynikające z realizacji każdego kontraktu, korzystając z innowacyjnej siły, zaufania i konstruktywnej współpracy zespołu profesjonalistów. Kultura korporacyjna firmy Antwerk charakteryzuje się trwałymi wartościami, człowieczeństwem, tolerancją i stabilnym ładem korporacyjnym.

Tylko ci, którzy traktują swoich pracowników, klientów i środowisko z szacunkiem i życzliwością, mogą być wiarygodni w dłuższej perspektywie, a zatem są w stanie skutecznie działać na rynkach międzynarodowych. Firma Antwerk w równym stopniu jest dumna ze swoich pracowników we wszystkich regionach świata, którzy żyją i wykazują „siłę ducha" z pasją i przekonaniem. Nasz potężny zasób administracyjny i uregulowane procesy gwarantują 200% jakość świadczonych usług w zakresie usług związanych z przewozem ładunków. Wszystko to sprawia, że firma Antwerk jest wiarygodnym partnerem dla naszych klientów logistycznych z dziedziny przemysłu i handlu.
ZAPEWNIAMY
PRZEWAGA

ZAPEWNIAMY

Kompetencję i profesjonalizm
Indywidualne podejście. Komfort
Operatywność. Przezroczystość
Ogromny wachlarz świadczonych usług
Pomagamy firmom rozwijać się, zarządzać i transformować swój biznes niezależnie od odległości i granic!
Nie ma żadnych granic! Nie ma przeszkód