ROZWIĄZANIA BRANŻOWE

ROZWIĄZANIA BRANŻOWE

PRZEMYSŁ SAMOCHODOWY

Firma ANTWERK oferuje pełny zakres usług związany z transportem gotowych samochodów, komponentów dla zdolności produkcyjnych i dostawy serwisowych części zamiennych do sieci dealerskiej
W logistyce samochodowej ANTWERK przewozi następujące ładunki:
Firma Antwerk specjalnie opracowuje optymalne logistyczne systemy załadunku i dostawy gotowych samochodów, zestawów samochodowych i samochodowych części zamiennych na rynku krajowym i międzynarodowym. Transport zestawów samochodowych i innych elementów samochodowych z różnych krajów do zakładów montażowych krajów Europy, Ameryki i WNP. Transport samochodów z magazynów i portów.

Firma Antwerk gwarantuje regularność i rytmiczność dostaw zestawów samochodowych, przestrzeganie wymiarów kontenerów w jednej partii, a także przestrzeganie ścisłego harmonogramu dostawy komponentów samochodowych na linię montażową. Oferujemy również możliwość wysyłki zestawu części zamiennych i akcesoriów razem z samochodem. ANTWERK opracowuje i produkuje specjalne wkładki przeznaczone do rozmieszczenia zestawów samochodowych w kontenerze na czas transportu.
samochody osobowe
samochody ciężarowe;
zestawy samochodowe
zamienne części samochodowe
Firma ANTWERK zapewnia organizację przewozów kolejowych, morskich, lotniczych i samochodowych, a także multimodalnych przewozów sprzętu AGD i elektroniki z Europy, Ameryki Północnej, Azji, Rosji i krajów WNP.