ROZWIĄZANIA KOMPLEKSOWE

Usługi magazynowe

Zapraszamy również do zapoznania się z stroną poświęconą naszym usługom fullfilment dla sklepów internetowych i nie tylko.
Dlaczego nasza firma?
Dla wielu dostawa i przechowywanie towarów to ciągły problem, który wymaga czasu i wysiłku, z tego prostego powodu, że bardzo trudno jest znaleźć firmę, która zajmie się wszystkimi tymi kłopotami. Pomimo ogromnej liczby ofert, znalezienie prawdziwych profesjonalistów w swojej branży, którym można w pełni zaufać, jest problematyczne i jeśli napotkasz taki problem, nasza firma, która ma duże doświadczenie w takiej działalności, jest gotowa zapewnić wszystkie niezbędne usługi logistyczne.

Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu całą gamę usług, do których zalicza się pełen zakres prac z ładunkami
i odpowiedzialnym przechowywaniem.

Usługi magazynowe naszej firmy to:

1
Gwarancja ochrony i bezpieczeństwa ładunku;
2
Całkowity brak pozycji wydatków związanych z utrzymaniem pracowników i magazynów;
3
Inwentaryzacja i ewidencja towarów, dostarczanie wymaganych przez Klienta raportów.
4
Formowanie ładunków drobnicowych;

Oferujemy następujące usługi:

Zapraszamy również do zapoznania się z stroną poświęconą naszym usługom fullfilment dla sklepów internetowych i nie tylko.

Usługi magazynowe

Jesteśmy firmą logistyczną, która może sprostać wyzwaniom o dowolnej złożoności.


Nasza firma świadcząca usługi magazynowe ma wystarczające doświadczenie, posiada wykwalifikowanych specjalistów i wysoce techniczny sprzęt, aby móc, bez rozpraszania się problemami związanymi z organizacją gospodarki magazynowej, zajmować się wyłącznie sprawami własnego biznesu.
Usługi magazynowe – logistyczne
Kompleksowe rozwiązania logistyki magazynowej oferowane przez naszą firmę to zawsze wysoka jakość, szybka reakcja w każdej sytuacji, profesjonalne podejście i atrakcyjne ceny.


Usługi magazynowe - logistyczne – to dziedzina, w której nasza firma zajmuje wiodącą pozycję, ma pozytywne opinie i dużą liczbę wdzięcznych klientów.

Zalety naszego przedsiębiorstwa:

Ogromna powierzchnia kompleksów magazynowychWykorzystanie paletowej i regałowej technologii magazynowania oraz obsługi ładunków


Pełna zgodność strony jakościowej świadczonych pomieszczeń ze wszystkimi niezbędnymi normami i wymaganiami, a także wskaźników temperatury danego produktu
Nowoczesny sprzęt magazynowy i wiele innych punktów, które pozwalają nam osiągać doskonałe wyniki w naszej działalności

A to tylko część zalet naszej firmy, które z pewnością odczują Państwo przy współpracy z nami.

Usługi magazynowe i transportowe.
Zwiększone zapotrzebowanie na usługi magazynowe i transportowe rodzi wiele ofert, ale tylko nasza firma z dużym doświadczeniem zaoferuje Państwu profesjonalne i optymalne rozwiązanie każdego problemu w tej dziedzinie.
Świadczenie usług magazynowych.
Nasza firma jest najwyższej klasy specjalistą w dziedzinie logistyki, dzięki czemu świadczenie usług magazynowych odbywa się na wysokim i profesjonalnym poziomie. Traktujemy każdego klienta z ogromną uwagą, zważając na jego wymagania i życzenia.
Kontaktując się z nami, możesz zoptymalizować działalność własnej organizacji, powierzając naszym specjalistom funkcje inne niż podstawowe dla Twojego przedsiębiorstwa.
Gwarantujemy zapewnienie pełnego zakresu usług logistycznych całkowicie spełniających Państwa oczekiwania.
Usługi magazynowe odpowiedzialnego przechowywania
W tej chwili usługi magazynu odpowiedzialnego przechowywania obejmują wiele pozycji, które są połączone w specjalnie stworzony system.
Nasza firma świadczy takie usługi przez długi czas i doskonale wie, jak należy pracować, aby w pełni zadowolić klienta.
Usługi magazynowania tymczasowego
Nasza firma to profesjonalista na wysokim poziomie i świadczone przez nas usługi magazynowania tymczasowego - to wszystkie niezbędne działania, począwszy od magazynowej obsługi towarów, a skończywszy na kompleksowej dostawie towarów do konsumenta.
Wysoce profesjonalna kadra, wysokie pozycje w branży spedycyjno-transportowej, ogromne doświadczenie w świadczeniu usług magazynowych-to wszystko pozwala nam zagwarantować każdemu klientowi dostarczanie wysokiej jakości, profesjonalnej logistyki.
Magazyn odpowiedzialnego przechowywania
Dziś magazyn odpowiedzialnego składowania to nowoczesne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa i magazynowania towarów.
Ta usługa rozwiąże wszystkie wcześniej powstałe problemy związane z przechowywaniem towarów, a także wzięciem odpowiedzialności za ich niezawodne bezpieczeństwo.
Zdolności magazynowe naszej firmy pozwalają na wykonanie wszystkich niezbędnych czynności z towarami, które są przeznaczone do późniejszej sprzedaży.
Współpracuj z profesjonalistami na wysokim poziomie, a dobrobyt Twojej firmy jest gwarantowany.

Szukasz miejsca do przechowywania ładunku?

Usługi magazynowe świadczone przez naszą firmę są najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy, ponieważ oferujemy:
Suche i czyste powierzchnie magazynowe o różnych powierzchniach;
Pomieszczenia magazynowe z pięknymi drogami dojazdowymi i dogodnie zorganizowanymi miejscami do wykonywania prac rozładunkowych i załadunkowych.
Niezawodne składowanie i pozostałe działania, które należy uwzględnić w składowaniu będą realizowane na wysokim poziomie.
Zapraszamy również do zapoznania się z stroną poświęconą naszym usługom fullfilment dla sklepów internetowych i nie tylko.
ROZWIĄZANIA KOMPLEKSOWE

Logistyka magazynowa

Firma Аntwerk może występować jako wiarygodny partner w opracowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu rozwiązaniami logistyki magazynowej.
Nasi specjaliści w zakresie projektowania i zarządzania projektami opracowują wspólnie z Państwem najbardziej efektywne rozwiązanie dla zadań wejściowych i wyjściowych. Wśród naszych specjalistów znajdują się logistycy, inżynierowie ds. logistyki i inżynierowie IT, którzy mogą pomóc w dotarciu do najbardziej niezawodnych i konkurencyjnych rozwiązań. Polegamy także na zasobach ludzkich i doświadczeniu prawniczym w celu podtrzymania przemieszczania się pracowników od jednego do drugiego projektu, które mogą znajdować się w różnych krajach.


ANTWERK w imieniu klienta może zarządzać pełnym zakresem operacji logistycznych:
 • opakowanie jednorazowe opracowane zgodnie z charakterystykami technicznymi składników i ograniczeń produkcyjnych;
 • koordynacja strumieni kilku dostawców;
 • wspólne operacje ze wszystkimi przedsiębiorcami i dostawcami;
 • kontrola jakości;
 • oznakowanie i klimatyzacja;
 • widoczność zapasów w trybie czasu rzeczywistego;
 • kolejne strumienie, dostawa na linii Just In Time (JIT);
 • kolejność strumieni/ procesy KSK (Kundenspezifischer-Kabelbaum);
 • optymalizacja i zarządzanie operacjami celnymi.

    W celu zapewnienia dostępności produktów w punktach sprzedaży i dla klientów realizujemy specjalistyczne lub ogólne rozwiązania logistyczne dla optymalizacji Państwa kosztów:
    Odroczone zróżnicowanie;
    Przygotowanie zamówienia;
    Miejsce przechowywania;
    Odbiór i kontrola jakości;
    Optymalizacja i zarządzanie operacjami celnymi;
    Zarządzanie zapasami;
    Zarządzanie i przygotowywanie wysyłki.
    Pomagamy Państwu w zastosowaniu na terenie całego świata różnego rodzaju doświadczeznia logistycznego, narzędzi IT i specjalistycznych lub wspólnych rozwiązań logistycznych i platform.